Hledáme:
Provozní údržbář elektro

Místo práce: Hradec Králové

Nástup: ihned

Časový rozsah: plný úvazek

Profesionální skupina: Údržba

Firma WIEGEL je rodinný podnik, který klade důraz na rozsáhlý zákaznický servis. V popředí našeho zájmu stojí lidé, životní prostředí a jeho ochrana.

Už přes 70 let nabízíme svým zákazníkům ochranu proti korozi, která se vyznačuje udržitelností. Naším cílem je nalézt to nejlepší možné řešení pro váš projekt a zabezpečit jeho efektivní provedení.

Nabízíme:

– Jednosměnný provoz

– Stabilní zaměstnání na plný úvazek v perspektivní společnosti

– Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace

– Měsíční hrubá mzda 40 000 -50 000 Kč

– Příspěvek na dopravu

– 5 týdnů dovolené + 1 den volna

– Finanční bonusy / prémie

– Příspěvek na stravování

– 13., případně 14. plat

Náplň práce:

– Pravidelná údržba a kontrola elektro zařízení a systémů

– Diagnostika a opravy elektrických poruch

– Instalace nových elektro zařízení a systémů

– Spolupráce s ostatními členy týmu při řešení technických problémů

– Vedení dokumentace o provedených opravách a údržbě

Požadujeme:

– Platné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb (194/2022 Sb)

– Praxe na podobné pozici výhodou

– Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci

– Samostatnost, pečlivost a technické myšlení

– Flexibilita a ochota pracovat na ranní směnu

Adresa provozovny:

– Dvorská 696, 503 11  Hradec Králové

V případě zájmu nás kontaktujte:

– E-mailem: jiri.matoulek@wiegel.cz

– Telefonicky: 495 737 010

Podejte si přihlášku nyní